Markė: Modelis: Tipas: Kaina:   - 

1-masis statymas priimamas ne mažiau 3min. iki aukciono pabaigos!!!

Apie mus

Anttralo.lt  - įmonė turinti ilgametę patirtį naudotų, bei naujų automobilių tarptautinėje prekyboje. Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti sklandų bei patogų bendradarbiavimą tarp profesionalių automobilių pardavėjų ir pirkėjų  pateikiant teisingą informaciją apie parduodamas transporto priemones bei kitas sąlygas susijusias su pirkiniu dominančias aukciono dalyvius. Taip pat bendradarbiaujame ir su lizingo bendrovėmis norėdami užtikrinti konkurencingas kainas bei vykdomų aukcionų patogumą.

 

Išskirtinis aptarnavimas

 

Kadangi veikiame kaip tarpininkas tarp automobilio pirkėjo ir pardavėjo, aukcionų metu  suteikiame iššskirtinį klientų aptarnavimą, atsakome į visus  klausimus bei konsultuojame importo/eksporto temomis. Automobilių aukcionų pasiūla yra papildoma aktyviai ir reguliariai. Esame paruošę patogią automobilių klasifikacijos sistemą, kuria naudodamiesi galite rasti automobilį atitinkantį jūsų norus bei lūkesčius, o laimėjus aukcioną viskuo pasirūpiname už jus: susisieksime su pardavėju, perimsime papildomą informaciją apie transporto priemonę, suderinsime galutinę pirkinio kainą, paruošime pirkimo/pardavimo dokumentaciją, suderinsime lizingo,remonto ar kitų paslaugų išlaidas bei atliksime kitas funkcijas, reikalingas transporto priemonės pirkimui.

 

Mūsų teikiamų paslaugų privalumas

 

Mūsų teikiamų paslaugų privalumas - kliento pasirinkimo laisvė, kaip jis nori pirkti automobilį. Suteikiame remonto galimybę esant transporto priemonės kosmetiniams ar mechaniniems pažeidimams, bei siūlome transportavimo paslaugas už kurias atsakingi daugiametę patirtį turintys vairuotojai bei mechanikai.

 

 

Įsipareigojame jums suteikti  aukščiausios klasės paslaugas konkurencingomis kainomis bei padaryti viską jog patenkintume mūsų aukcionui iškeltus lukesčius.Taippat visada laukiame jūsų pastabų bei komentarų mūsų elektroniniame pašte  automobiliai@anttralo.lt


Pagarbiai,
Anttralo.lt komanda

 

Prisijungimas

VISO PASIŪLYMŲ: 42
Turite klausimų?
Pateikite klausimą tiesiogiai bendraudami su operatore per viber:
viber
Susisiekite telefonu (08:00 - 18:00) +370 640 15 608
 
Rekomenduojami
2019 Volvo XC 40, Dyzelinas
11,500.00€
Naudoti automobiliai - Italija
2023 Opel Astra, Dyzelinas
11,400.00€
Pažeisti auto (be remonto kainos nustatymo)
2019 Tesla Model 3, Elektra
12,600.00€
Pažeisti Automobiliai iš Belgijos
2021 Skoda Octavia, Dyzelinas
9,600.00€
Pažeisti auto (be remonto kainos nustatymo)
2021 Opel Mokka, Benzinas
10,400.00€
Pažeisti Automobiliai iš Belgijos
2019 BMW X1, Dyzelinas
9,600.00€
Pažeisti auto (be remonto kainos nustatymo)