Taisyklės

Užstato apmokėjimas

Norint dalyvauti aukcionuose būtinas užstato apmokėjimas. Užstato suma fiksuota – 500,00€ (arba 1000,00€) Apmokėjimą galite padaryti tik tapę registruotais nariais ir prisijungę prie savo paskyros anttralo.eu svetainėje. Toliau užėję į bet kurio automobilio aukciono skiltį dešinėje rasite nuorodą į užstato apmokėjimo svetainės skiltį kur galėsite atlikti apmokėjimą naudojant Paysera, banko sąskaita, mokėjimo kortelė ar kitus nurodytus būdus. Galite pasirinkti apmokėjimą banko pervedimu, kur sąskaitos duomenis galite rasti puslapio skiltyje Kontaktai. Atliekant banko pervedimą mokėjimo paskirtis – “aukciono uzstatas‘‘ bei Jūsų anketos prisijungimo el. paštas. Po sėkmingo apmokėjimo per 24val. Jūsų anketa bus aktyvuota dalyvavimui aukcionuose. Jei aktyvavimas neįvyksta ar pageidaujate skubaus aktyvavimo, ar negalite atlikti apmokėjimo prašome susisiekti su anttralo.eu.

 

Apmokėjimas

Sąskaita už laimėtą automobilį turi būti apmokėta per 2 darbo dienas, nuo jos gavimo dienos. Nurodyta pinigų suma turi būti pervesta į sąskaitoje nurodytą banko sąskaitą. Po apmokėjimo teisės į automobilį atitenka pirkėjui. Bet kuriam aukciono laimėtojui neįvykdžius pilno apmokėjimo už laimėtą automobilį anttralo.eu pasilieka teisę negražinti aukciono užstato.

 

Automobilio pristatymas ir atsiėmimas

Pristatyti automobilį galima organizuojant ir užsakant transportavimo paslaugas pačiam pirkėjui. Užsakyti automobilio pristatymą pirkėjas gali iš anttralo.eu, kur standartiniai transporto įkainiai nurodyti svetainės DUK paskyroje. Transporto paslaugų užsakymas sudaromas ir pasirašomas atskiru susitarimu. Šiuo atveju pristatymo trukmė yra nuo 5 iki 14  darbo dienų nuo pristatymo susitarimo pasirašymo. Svarbu įsidėmėti, jei automobilio aukcione yra nurodytas papildomas laikotarpis automobilio dokumentacijai atlikti, šis laikotarpis nėra įtrauktas į automobilio pristatymo trukmę.

 

Apie pristatytą automobilį informuojame pirkėją, jo nurodytu el. paštu arba telefonu svetainės vartotojo formoje. Automobilį saugome aikštelėje iki 5 kalendorinių dienų, po kurių taikomas mokestis už pratęstą laiką – 5,00€. per parą.

 

Bet kokius aukcione nenumatytus automobilio kėbulo, stiklų, ratų ar interjero trūkumus ar pažeidimus pirkėjas turi nurodyti automobilio atsiėmimo ir raktelių įteikimo metu. Kitus nenumatytus trūkumus pirkėjas gali nurodyti per 14 kalendorinių dienų. Bet kokie trūkumai ar gedimai, jų nesumuojant, neviršijantys 250,00€. bendrų remonto kaštų yra nepaisomi. 

 

Užstato gražinimas

Užstato gražinimas vykdomas gavus užpildytą formą kurią galima rasti svetainės Užstatas skiltyje. Užpildžius ir išsiuntus šią formą užstatas gražinamas per 30 darbo dienų tik į registruoto vartotojo Paysera arba banko sąskaita. Užstatas nebus gražinamas tuo atveju jei vartotojas yra neapmokėjęs aukciono sąskaitų už automobilį ar transporto ir kitas paslaugas. Po depozito gražinimo formos išsiuntimo, dalyvavimas aukcionuose yra apribojamas.

 

Sutartis ir įsipareigojimai

Juridiniams
Privatiems